Repasování turbodmychadel (repase turba)

Turbodmychadla - repasování turbodmychadel osobních i užitkových vozů všech značek.

Provádíme repasování (renovaci) turbodmychadel všech druhů, osobních i užitkových značek. K repasování používáme výhradně vyvážené originální díly. Po repasu je celkový střed turbodmychadla vyvážen a odzkoušen na certifikovaném přístroji Cimat.

Torbodmychadlo k repasu (opravě) nám můžete zaslat nebo doručit osobně. Popřípadě si vybrat z naší nabídky e-shopu www.ceske-repas-turba.cz. Turbodmychadlo Vám bude v co nejkratší době doručeno a Vaše staré turbo nám můžete vrátit (zaslat) zpět na protiúčet.

Postup repasování turbodmychadla

1.

Čištění a pískování

Turbodmychadlo rozebereme a důkladně omyjeme v tlakové myčce. K mytí turba používáme horkou emulzi. Umytím odstraníme saze i zaolejování. Obal turbodmychadla opískujeme v pískovací kabině.
2.

Skládání a renovace

Jednotlivé díly turbodmychadla fyzicky překontrolujeme a připravíme k opětovnému sestavení. Opotřebované díly, zejména jádro turbodmychadla vyměníme a poskládáme zpět z originálních dílu od firmy Melett.
3.

Vyvažování

Předposledním krokem při repasování je vyvážení jádra turbodmychadla. Jádro vyvážíme na speciálním vyvažovacím stroji Turbo Technics VSR 300, na kterém jsou jádra vyvažována rychlostí až 300 000 ot./min.
4.

Seřizování a zkoušení

Naposled turbodmychadlo s vyváženým středem seřídíme na stroji G3 Concepts, kde ho podrobíme závěrečnému testování. Ke každému seřízenému turbodmychadlu přikládáme protokol s výsledky o provodeném seřízení.

Naše statistiky

30000 Repasů
21000 Klientů
6000 Facebook přátel
400 Typů turbodmychadel